40’tan fazla ülkede kullanılabilen Zoom Phone Türkiye’ye geldi

Teknoloji r1b 17/04/2021

Zoom Phone, Türkiye’de kullanıma sunuldu. Zoom platformu üstüne inşa edilen bu hizmet kurumların tek bir platform üstünden 40’tan fazla ülkede HD ses kalitesiyle güvenli yazışma kurmasını mümkün kılıyor.

Sesli iletişimi kolaylaştırmak için çağıl kullanıcı deneyimine haiz kurumsal özellikler sunan Zoom Phone, kurumların iş iletişimlerini Zoom’un hepsi bir arada, video öncelikli tümleşik yazışma platformunda birleştirmek için eski telefon sistemlerinden uzaklaşmalarına olanak tanıyor. Kurumlar, Global Select planıyla Zoom’un PSTN hizmeti sunmuş olduğu 40’tan fazla ülke ve bölgede tek bir fiyat karşılığında yurt içi arama satın alabiliyor. Bu sayede dünyanın çeşitli yerlerinde ofisleri için birçok GSM operatörüyle hizmet anlaşmaları yapmak yerine tüm yazışma gereksinimlerini Zoom ile çözebiliyorlar.

Windows, MacOS, iOS ve Android için uygulamaları vesilesiyle kullanılabilen Zoom Phone, hem masaüstü hem de mobil cihazlardan sorunsuz telefon görüşmeleri yapılmasını ve sesli mesajların dinlenebilmesini sağlıyor. Kurumlar, yönetici portalı üstünden kullanıcıları yönetebiliyor, davet standardını ve kullanım verilerini izleyebiliyor.

Zoom Phone, akıllı davet yönlendirme sistemiyle çağrıları süratli ve verimli şekilde bağlıyor. Salesforce.com, Microsoft Office 365, Google G-Suite ve Slack entegrasyonları, çalışanların bu uygulamalardayken tek bir dokunuşla telefon görüşmeleri başlatabilmesini sağlayarak üretkenliklerini artırıyor.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.