Amazon.com.tr içinde gıda ve içecek kategorisi açıldı

Teknoloji r1b 08/04/2021

Amazon Türkiye müşterileri bugünden itibaren konserve gıdadan alkolsüz içeceklere, atıştırmalıklardan makarna ve baklagillere kadar binlerce çeşit ürün içinden alışveriş yapma olanağına haiz oluyor.

.gadsense_slot_1{display:inline-block;width:336px;height:280px;}
@media(min-width:768px){ .gadsense_slot_1{width:300px;height:250px;}
}
@media(min-width:960px){ .gadsense_slot_1{width:336px;height:280px;}
}

Amazon.com.tr’nin Besin ve İçecek kategorisinden alışveriş icra eden müşteriler; Pepsi, Red Bull, Nestle, Knorr, Ülker benzer biçimde yüzlerce yerli ve yabancı markadan stoklarla sınırı olan seçili binlerce üründe 7-13 Nisan tarihleri içinde açılışa hususi yüzde 60’a varan indirimlerden yararlanabiliyor.

Konserve besin, alkolsüz içecekler, atıştırmalıklar, makarna ve baklagilleri de içeren geniş bir ürün yelpazesine ev sahipliği icra eden kategori, müşterilere mutfak gereksinimlerine dikkat çeken fiyatlarla haiz olma fırsatı sunuyor. Binlerce ürünün tüketicilerle buluşmuş olduğu kategoride Eti, Yayla, Nutella, Lipton, Ruffles, Çaykur benzer biçimde yüzlerce yerli ve yabancı markanın ürünleri yer ediniyor.

Besin ve İçecek kategorisinden alışveriş icra eden Amazon.com.tr müşterileri Pepsi, Julius Meinl, Nish Coffee, Lindt, Calve ve Dr. Oetker benzer biçimde popüler markalara ilişkin stoklarla sınırı olan seçili binlerce ürüne 7-13 Nisan tarihleri içinde açılışa hususi yüzde 60’a varan indirimlerle haiz olabilirken, Amazon Prime üyeleri de kendilerine hususi fırsatlardan yararlanabiliyor.

Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Amazon.com.tr’yi hizmete açtığımızdan bu yana müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için durmaksızın çalışıyoruz. Bu doğrultuda, ürün seçkimize ‘Besin ve İçecek’ kategorimizi eklediğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Amazon Türkiye olarak müşterilerimize gerekseme duydukları ürünleri mümkün olan en süratli ve güvenilir şekilde sunarak yarar sağlamayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin Amazon.com.tr’den alışveriş yapmanın kolaylığını ve rahatlığını yaşarken tüm gereksinimlerini da karşılayabilmeleri adına hâlihazırda geniş olan ürün yelpazemizi daha da genişletmeye devam edeceğiz.” dedi.

@media(min-width:200px){ .gadsense_slot_2{width:336px;height:280px;}
}
@media(min-width:960px){ .gadsense_slot_2{width:640px;height:300px;}
}


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.