Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro ile gelişmiş ses kalitesi ve gürültü engelleme

Teknoloji r1b 13/01/2021

Soundcore Liberty Air 2 kulaklıklar bütçe dostu kulaklıklar kategorisi içinde yer edinen en iyi seçeneklerden bir tanesi. Anker şimdi bunun daha gelişmiş bir modelini çıkardı. Yeni Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro kablosuz kulaklıklar ses kalitesi ve etken gürültü engelleme (ANC) özelliklerine odaklanıyor. Daha büyük boyutlu olan Liberty 2 Pro benzer biçimde 11mm sürücüler barındırıyor.

Yeni model, çeşitli durumlara uyacak şekilde tasarlanmış modlarla geliştirilmiş ANC’ye haizdir. Mesela, taşıma modu daha düşük frekansları bloke ederken, iç mekan modu bir ofisteki sesler benzer biçimde orta aralıktaki sesleri azaltmada daha iyidir. Ek olarak, iki seviyeli ortam sesi iyileştirmeye haiz bir şeffaflık modu da var. Anker, altı mikrofonlu gürültü azaltma teknolojisi yardımıyla “birinci derslik arama kalitesi”nin de sunulduğunu belirtiyor.

Anker Soundcore Liberty Air 2 Pro pil ömrü ile de dikkat çekecek

anker soundcore liberty air 2 pro

Anker, Liberty Air 2 Pro’nun ANC kapalıyken yedi saat yada açıkken de altı saat pil ömrü sunabileceğini söylüyor. Şarj kutusu tamamen şarj edildiğinde ise, ANC kapalıyken 26 saat, açıkken de 21 saat dayanabileceğini belirtiyor. Bu yüzden kullanımınıza bağlı olarak kasadan muhtemelen üç ila dört sefer tam şarj alabilirsiniz. Kasa, USB-C üstünden yada Qi protokolü vesilesiyle kablosuz olarak şarj edilebilir.

Liberty Air 2 Pro, dört renkte (siyah, beyaz, mavi ve pembe) 129,99 dolarlık fiyat etiketiyle yurt haricinde satışa sunuldu. İlerleyen zamanlarda Türkiye’ye de gelmesini bekliyoruz.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.