Bluetooth kulaklık isteyenler için Huawei FreeBuds önerileri

Teknoloji r1b 23/02/2021

Bir Bluetooth kulaklık seçmek için pek oldukca kriter var ve hangisinin kullanılacağına ilişkin son karar tamamen kişisel tercihlere bağlı bulunuyor. Huawei’nin de FreeBuds serisi altında ihtiyaçlara bakılırsa özelleştirilmiş kulaklık seçenekleri bulunuyor. Huawei FreeBuds Serisi‘nin değişik modellerini ve özelliklerini gerçek yaşam senaryolarıyla tanıyabilir, hemen sonra derhal satın alma sonucu verebilirsiniz.

En yüksek kalitede ses arayışında, gereksinimlerimize en uygun ve kıymetli deneyimler elde eden donanım çözümlerine yöneliyoruz. Huawei’nin belirttiğine bakılırsa, FreeBuds ürün ailesinin de amacı, yaşam tarzımıza ve zevkimize uygun en uygun çözümleri sunmak. Şık bir şarj çantasında gizlenen kulak içi olanlar ufak bir cebe kolayca sığabilirken, kulak üstü FreeBuds Studio, zarif tasarımıyla kendini ön plana çıkartıyor. Son aşama uzun pil ömrü, minimalist, zarif tasarım ve gelişmiş ANC sistemi, kesintisiz ve kaliteli ses deneyimi yaşamanıza olanak tanır. Peki, hangi modeli seçmeli? İşte size en uygun olanı iyi mi bulacağınızla ilgili bazı ipuçları burada yer ediniyor.

Huawei FreeBuds Pro

Kıymet verdiğiniz şahıs için muhteşem bir armağan mi aramıştınız? Dinamik yaşamına ayak uyduracak rafine, zarif tasarımı ve sezgisel çözümleri takdir ettiğini biliyorsanız, onu daha uzun süre mutlu edecek işlevsel bir armağan ile pozitif yönde yönde şaşırtabilirsiniz. Şık tarzına uygun bir tasarımıyla yepyeni bir ses standardını keşfetmeyi sağlayacak olan Huawei FreeBuds Pro‘yu seçebilirsiniz.

Kimi zaman farkına bile varamadığımız ufak çözümler kullanım deneyimimizi temelden değiştiriyor ve onlarsız iyi mi yapabileceğimizi hayal etmemizi olanaksız hale getiriyor. Huawei FreeBuds Pro’da bu şekilde bir özellik Intelligent Dynamic ANC olarak karşımıza çıkıyor: Çevreyi zekice dinler ve daha uygun bir dinleme deneyimi için, mesela gezi ederken, işyerinde, kalabalık kafelerde yada sokakta, gürültü yok etme seviyesini buna bakılırsa optimize eder.

Huawei FreeBuds Pro, arka plandaki gürültüleri azaltmak ve kristal netliğinde telefon konuşmaları için yeni Hibrit Davet Gürültü Önleme ile donatıldı. Fakat en büyük güzel duyu meraklısını bile hakikaten memnun edecek olan özelliği, sevilen sese uygun tasarımı: İnce metalik parlaklığa haiz şık ve keskin Silver Frost, sofistike bir biçim için zarif ve mütevazı Seramik Beyazı ve bir çok duruma uygun klasik Karbon Siyahı.

Seramik Beyazı, Karbon Siyahı ve Gümüş Orman renklerine haiz FreeBuds Pro tam kablosuz kulaklıklar, 1.399 TL son kullanıcı fiyatına haiz saat ek olarak vade ayrımsız dört taksitle kullanıcılara sunuluyor. Ek olarak sevgiliniz ile beraber de müzik dinleyebilmeniz için, 249 TL tutarındaki HUAWEI CM510 mini hoparlör, FreeBuds Pro satın alan kullanıcılara yalnız 1 TL’ye sunuluyor.

HUAWEI FREEBUDS PRO SATIN AL

A50Teknoblog koduyla 50 TL indirim kazanın

Huawei FreeBuds 3

Teknoloji çözümlerinde en oldukca kıymet verdiğiniz şey, gereksinim duyduğunuzda sorunsuz çalışacak ekipmanın güvenilirliğidir. Muhtemelen uzun süredir kullandığınız ve başkalarına tavsiye ettiğiniz cihazlara aslına bakarsan sahipsiniz. Yenilerini seçerken, iyi bir yatırım olacağını umarsınız. Sonunda, günlük yaşamın birçok ihtiyacına yanıt veren ekipman sizin için oldukca önemlidir. O halde sizin için muhteşem çözüm, çağdaş teknolojiyi, klasik tasarımı ve muhteşem konforunu bir araya getiren kulaklıklar olan Huawei FreeBuds 3.

Huawei FreeBuds 3’ün Dolphin Bionic Tasarımı, daha rahat ve dengeli bir kullanım için kulaklarınıza sığar. Odaklanmış sesi kulaklarınıza derinlemesine iletilir ve böylece maksimum konfor sağlanır. Üstelik kulaklıklar, eğlenirken sürükleyici ve senkronize ses için gecikmeyi azaltan çift kanallı iletim sistemine güç veren Kirin A1 yonga seti ile donatıldı. Oyun oynarken yada film izlerken iyi şekilde çalışıyor.

HUAWEI FreeBuds 3, Siyah, Beyaz ve kırmızı renk seçeneklerine de haiz. 1199 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ve 4 ay vade ayrımsız taksit imkanı ile sunulan FreeBuds 3 ile beraber HUAWEI CM510 mini hoparlör yalnız 1 TL farkla satın alınabiliyor.

HUAWEI FREEBUDS 3 SATIN AL

A50Teknoblog koduyla 50 TL indirim kazanın

Huawei FreeBuds Studio

Kim bilir daha klasik çözümlerin hayranısınız? Son aşama konforlu kulak içi kulaklıklara ek olarak, kablosuz kulak üstü kulaklıklar muhteşem bir seçim olabilir, mükemmel bir dinleme deneyimi sağlar ve klasik bir tasarımla keyif verir. Güncel modanın ötesine geçin ve standart dışı çözümleri tercih ederek yenilikçi özellikleri kaçıracağınızdan endişelenmeyin. Huawei FreeBuds Studio ile kendi trendlerinizi belirleyebilirsiniz.

Bir tabiat belgeselini seyretmek etmek isteyenden hem evde hem de yolda her koşulda kaliteli müzik dinlemeyi seven birine, ailenin her üyesi için muhteşem bir kulaklık. Dış kısmı mütevazı ve zarif, içi kuvvetli ve akıllı. Dahili oldukca sayıda akıllı yonga seti ve sensör ile, üst düzey ANC, duyma ve davet gürültüsü iptali deneyimi sağlamak üstün gürültü önleme sistemi oluşturuyorlar.

Geometrik sadelikten esin alarak şık bir görünüm ve rahat bir kullanım sunan HUAWEI FreeBuds Studio, Siyah ve Şampanya Sarısı renk alternatifleriyle 3.699 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatıyla kaliteli ses meraklılarına Huawei Online Mağaza üstünden sunuluyor. HUAWEI FreeBuds Studio satın almak isteyen kullanıcılar da vade ayrımsız 6 taksit avantajından faydalanabiliyorlar.

HUAWEI FREEBUDS STUDIO SATIN AL

A150Teknoblog koduyla 150 TL indirim kazanın

Huawei FreeBuds 3i

Evladınız dostlarıyla oyun oynamak ve video seyretmek için kulaklık mı istedi? Ya da kim bilir ufak kardeşler için bir armağan arıyordunuz? Öyleyse, kalitenin anahtar bulunduğunu bildiğiniz gibi. Uygun fiyata yüksek kaliteli kulaklık bulmak kolay iş değil. Ses deneyiminin en telaşlı genç dinleyicileri doyum etmesini sağlamak için Huawei FreeBuds 3i‘yi seçebilirsiniz.

Huawei FreeBuds 3i kulaklıklar, bir taraftan kulağınızın şeklini alırken, öteki taraftan benzersiz bir stile haizdir. Biçim ve uyum için ergonomik hazırlanmış koni şeklindeki ana gövdeleri ile bu kulak içi kulaklıklar, sürükleyici bir akustik edinim sunar. Rahat ve güvenli bir uyum için kulaklıkları 4 değişik boyutta gelen esnek silikon uçlarla eşleştirebilirsiniz.

Huawei FreeBuds 3i, sürükleyici eğlenceniz için eksiksiz bir gürültü engelleme deneyimi sunar. Kulaklıklar, gürültü seviyesini 32 dB’ye kadar düşürerek ideal bir dinleme atmosferi yaratır. Tek bir şarj 3,5 saate kadar dinleme tadı sunarken, şarj kutusu, gününüzü müzik zevkiyle dolduracak 14,5 saate kadar pil ömrü sunar.

Seramik Beyazı ve Karbon Siyahı renklerindeki Huawei FreeBuds 3i, 699 TL fiyatı ve vade ayrımsız 4 taksit pozitif yanları ile tüketicilere sunuluyor. Ek olarak vasıta şarj aleti yada Huawei Band 3e almak isteyen kullanıcılar yalnız 1 TL fark vererek bunu yapabilirler.

HUAWEI FREEBUDS 3i SATIN AL


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.