Helium ile ilgili merak edilenler için özel canlı yayın

Teknoloji r1b 11/06/2021

Giderek daha çok ilgi çeken, dünyada olmasıyla birlikte Türkiye’de de katılımcısı artan bir Nesnelerin İnterneti ağı olan Helium ile ilgili merak edilenler bu akşam saat 22.00’de Teknoblog YouTube kanalında gerçekleştireceğimiz canlı yayında cevap bulacak. Helium ağı mevzusunda Türkiye’nin önde gelen kişilerinden önde gelen Mustafa Tan ile gerçekleştireceğimiz canlı yayında, hem Helium hakkında informasyon verecek hem de sorularınızı yanıtlayacağız.

Daha ilkin yayınladığımız rehber niteliğindeki Helium nedir yazısında bu ağ hakkında mühim detayları, blok zinciri tabanlı ağ ile $HNT kriptopara madenciliğinin iyi mi yapıldığını aktarmıştık. Sonrasında ise Helium ağına iştirakı elde eden RAK Hotspot Miner v2 aletinin kutu açılımını yapmış, ek olarak kurulum adımlarından da bahsetmiştik.

10 Haziran Perşembe akşamı saat 22.00’de gerçekleştireceğimiz canlı gösterim, Helium ile ilgili olarak hazırlamış olduğumuz içeriklerin üçüncüsü olacak. Mustafa Tan’ın katılımıyla da Helium ağı mevzusunda aklınıza takılan soruların cevapları bulunacaktır.

Helium nedir, Helium ağının kurulmasının sebebi nedir, hangi cihazlar bu ağdan yararlanabilir, ağı hangi senaryolarla kullanmak mümkün olur? Hotspot cihazları için anten seçimi iyi mi olmalıdır? Bu benzer biçimde sorulara canlı yayında cevap bulacağız. Gerçekleştireceğimiz canlı gösterim $HNT kripto para madenciliğinden daha fazlaca bu ağın teknik tarafına odaklanacak, Helium ağıyla ilgili merak edilenler cevap bulacak.

Eğer siz de Helium ağıyla ilgileniyorsanız, şimdiden anımsatıcılarınızı ayarlayın yada YouTube uygulamasına bu bağlantı üstünden giderek canlı gösterim için hatırlatıcı ilave edin. Ek olarak Teknoblog YouTube kanalını da takip ederseniz, memnun oluruz.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.