Huawei Ekran 23.8 Türkiye’de satışta; üstelik indirim ve hediye ile

Teknoloji r1b 08/04/2021

Huawei’nin geçtiğimiz günlerde duyurusunu gerçekleştirdiği Huawei AD80 Ekran, öteki bir deyişle Huawei Ekran 23.8 Türkiye’de satışa sunuldu. Üstelik Huawei, tavsiye edilen satış fiyatı 2048 TL olan bu ekranı 1399 TL’lik indirimli fiyatı ve Huawei WiFi Yönlendirici WS318 ile beraber sunuyor.

huawei ekran 23.8 satın al
Huawei Ekran 23.8 (Huawei Ekran AD80)
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Huawei Ekran 23.8, daha oldukça MateBook dizüstü bilgisayar satın alanları hedefliyor. Bilhassa evde yada iş yerinde birazcık daha masaüstü bilgisayar deneyimi yaşamak isteyenler için bu ekran kullanışlı olacaktır. Bununla beraber Apple, HP, Lenovo, Acer, Dell, Asus benzer biçimde başka marka dizüstü yada masaüstü bilgisayar kullananlar da AD80 Ekran’ü satın alabilirler. Yazılımcılar, tasarımcılar, çoğunlukla oyun oynayanalar yada bilgisayarda daha oldukça bir şeyler izlemeyi sevenler için de Huawei Ekran 23.8 kullanışlı bir ürün olacaktır.

Huawei AD80 Ekran yüzde 90 benzer biçimde yüksek bir ekran-gövde oranına haiz. Bunu ekranın etrafını saran 5.7 milimetre kalınlığındaki çerçevesine borçlu. IPS açık oturum 178 derecelik geniş bir görüş açısı sunuyor. Huawei Ekran 23.8’i masanıza koyabilir yada duvara asabilirsiniz. Dikey açıyı da arzu ettiğiniz benzer biçimde ayarlama imkanınız bulunuyor.

Huawei Ekran 23.8 çözünürlük ve bağlantı özellikleri

Ekran, TÜV Rheinland tarafınca onaylı, mavi ışığı azaltıyor ve titremeleri ortadan kaldırıyor. 16.7 milyon renk desteği mevcut. NTSC renk gamının yüzde 72’si destekleniyor. 1000:1 kontrast oranı sunan 1080p FullView ekran genel olarak canlı ve duyarlı görüntüler sunuyor. 250 nit maksimum parlaklık kıymeti var. 16:9 görüntü oranıyla YouTube videolarının büyük bir kısmı için de ideal bir seyretme ortamı sunuyor. Ek olarak birçok Netflix içeriğini de görüntü alanından taviz vermeden yada altta ve üstte siyah çubuklar görmeden seyredebilirsiniz.

Huawei MateBook D16 İncelemesi

Huawei Ekran 23.8 ergonomik tasarımının yanında şıklık bakımından da kuvvetli bir ürün. 1 tane VGA, 1 tane HDMI girişi var. Ürünün kutu içeriğine baktığımızda 1,5 metrelik HDMI kablosunun da bulunduğunu görüyoruz. Birçok bilgisayarda HDMI çıkışı var. Huawei MateBook dizüstü bilgisayarlarda da bu durum söz mevzusu, olmayanlarda da MateDock adaptör yardımıyla HDMI çıkışı elde edilebiliyor. Kısaca Huawei Ekran 23.8’e dizüstü yada masaüstü bilgisayarlardan görüntü aktarımı zor olmayacaktır.

En başta da belirttiğimiz benzer biçimde, Huawei Ekran 23.8 1399 TL’lik indirimli fiyatıyla sunuluyor. Bu ekranı satın aldığınızda Wi-Fi Yönlendiricisi de ücret ödemeden sizin olacak. Evden çalışan yada eğitim görenler için kaçırılmayacak bir fırsat benzer biçimde görünüyor.

huawei ekran 23.8 satın al
Huawei Ekran 23.8 (Huawei Ekran AD80)
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içinde ne olduğu etkilemez, sadece Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üstünden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.