Nubia Red Magic 6 için tanıtım tarihi ve yeni sızıntılar; “dört en hızlı teknoloji”

Teknoloji r1b 23/02/2021

Nubia Red Magic 6 oyun telefonu merakla beklenirken bu telefon hakkında daha çok detayı bizzat Nubia yardımıyla öğrendik. Şirket bugün yapmış olduğu duyuruyla akıllı telefonu 4 Mart tarihinde tanıtacağını deklare etti.

GSMArena‘nın haberine gore, bir şirket yöneticisi Çinli toplumsal ağ Weibo üstünde bu zamanı paylaştı. Bu da demek oluyor ki, 4 Mart zamanı akıllı telefonlar dünyası için epey yoğun bigün olacak. O tarihte Realme GT de umut ediliyor. Ek olarak paylaşımda “dört en süratli hızla gelişen teknolojinin” de bu cihazda bulunacağı görülüyor. Bu dört teknoloji bir yarış otomobilinin altına yerleştirilmiş olan dört ayrı ikon yardımıyla görülüyor.

nubia red magic 6

Simgelere ve Nubia Red Magic 6 hakkında şimdiye kadar duyduklarımıza dayanarak, “en süratli dört özelliğin” ekran yenileme hızı, ekranın dokunma tepkisi, pil şarj hızı ve entegre edilmiş soğutma fanı (aşırı ısınma olmadan işlemciden yüksek performanslı uzun oturumlar sağlar) olması olası görünüyor.

Son olarak Nubia Red Magic 5G de dahil olmak suretiyle, Nubia’nın şimdiye kadar çıkardığı oyun telefonlarına bakarak serinin bir sonraki üyesinin mümkün olduğunca fazlaca sayıda üst düzey bileşen ve özelliği bir araya getirmesini bekliyoruz. Sızan yeni poster de bunu destekliyor benzer biçimde görünüyor.

Nubia’nın şimdiye kadar anlattığına gore, telefondaki 4500 mAh batarya 120W Gallium Nitride süratli şarj desteğiyle gelecek benzer biçimde görünüyor. Sadece görünüşe gore bu özellik, telefonun Pro modeli için ayrılacak. Standart sürümde 66W süratli şarj olacak. Ek olarak yenilenmiş bir soğutma sistemi hakkında birkaç fısıltı duyuldu, sadece bunlar da fazlaca detaylı değil. Her şey 4 Mart’taki resmi tanıtımda netleşecek. Detaylar da Teknoblog’da olacak.


Bir yorum bırak
Mail adresiniz kimseyle paylaşılmayacaktır.